čtvrtek 25. dubna 2013

NAŠE OBLÍBENÉ ČESKÉ BLOGY A STRÁNKY

V sobotu s jsem s Pavlínkou byla na naší první brigádě (článek ZDE) a tam jsme potkaly jednu naší oblíbenou blogerku Pavlínnu. :) A tak mě napadlo, že Vám něco o Páje napíšu a rovnou udělám článek i o mých oblíbených českých blogerkách/ oblíbených stránkách.


Tak tedy jako první začnu s blogerkou Pavlínnou- http://pavlinna17.blogspot.cz/- na jejím blogu především najdete odkazy na její YT kanál- ZDE. Videa má moc pěkná, nejvíce se mi líbilo- 
Život v USA - Můj Scrapbook část I./ II.- (moc ráda bych se jednou podívala do USA a tak mě tyto videa hodně zaujali :)
O to větší radost jsem měla, když jsem ji s Pavlínkou potkaly na brigádě. Nejdříve  jsme se hodně styděly za ni jít a zeptat se jestli je to vůbec ona, ale nakonec jsme se odvážily a všechen ostych spadl. (jak už Pavlínka jednou napsala v článku o brigádě). Poté jsme ji také požádaly o fotku a tady je výsledek: 


A tady ještě jedna fotka blogerky Páji :)
________________________________________

Jako další bych uvedla blogerku Dendulu Hasilovou- má moc pěkný, milý bloček (http://lamoredellabellezza.blogspot.cz/) na který se chodím dívat opravdu pravidelně. Naleznete tam články o jejím životě, kosmetice apod. :)
... Bohužel žádnou její fotku (kde jde vidět celá) jsem na blogu nenašla..:/

________________________________________

Další mou oblíbenou českou blogerkou je MIA. Na jejím blogu se mi líbí především recenze, má jich hodně a vždy si ráda počtu, které produkty bych si třeba mohla pořídit a nebo srovnat můj vlastní názor s tím jejím. :)
Její blog se jmenuje KISSBOOK a jeho adres je tato- http://kissbookbymia.blogspot.cz/________________________________________
STRÁNKY:

Asi před týdnem jsem objevila novou internetovou stránku http://www.acupofstyle.com/. Jejich stránka je hlavně o módě, takže se spíš chodím inspirovat. :)
(Připadá mi, že holky jsou si moc podobné, tak ani nevím jestli jsou sestry nebo kamarádky.. Co myslíte?)
Líbí se Vám jejich styl? Mně tedy moc:)
________________________________________

Tak a to byly asi všechny české blogy a stránky, které opravdu pravidelně navštěvuji:)
(Občas se také ráda podívám i na http://proslecny.cz/ a http://www.terezasplace.blogspot.cz/)

________________________________________
A kam nejraději chodíte Vy? Znáte tyto blogy/stránky? Také patří do vašich oblíbených? :)

... I když jsem tento článek psala já (Klára), tak tyto webové stránky jsou i Páji oblíbené (jelikož si vždy zajímavé odkazy posíláme mezi sebou:)

Klára K.


POKRAČOVÁNÍ (od Páji)
Ahoj, teď pokračuji v článku já, P.H., nedávno jsem také asi před 2 týdny narazila na blog Terezky, o kterém se už Klárka zmírnila. Moc se mi její blog líbí, mám hlavně strašně moc ráda její videa. Moc se mi líbí její styl, působí velmi sympaticky a mile. Vždy na jejím blogu najdu něco, co by mě zaujalo.  Její blog najdete ZDE . Nemá cenu opakovat otázky co už Klára psala, takže platí pořád stejné, ale také stále platí giweaway, které se už rychle blíží! :)                                                          Pavlína H.

5 komentářů:

 1. Děkujeme moc za zmínku ve článku :). Moc nás to potěšilo a máš pravdu, jsme sestry ;)).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není vůbec zač :) Tak teď už vím, na vaší stránce jsem to nikde nenašla (a jste si hodně podobné :D) :)

   Vymazat
 2. Z těchto mám moc ráda právě acupofstyle, postují každý den a mají dobré nápady na outfity a vůbec :).
  Díky za sledování, taky si vás přidávám :).

  OdpovědětVymazat

Jsme moc rády, za všechny vaše komentáře :)